1 - 120 RinesMt2 16.02 - Simya,Kuşak,Lycan,Açık Arttırma

V Çevrimdışı

vortexbey

M2bets Üye
M2bets Üye
3 Şub 2024
2
0
1
Server Adı
RinesMt2
Server Web Sitesi
https://rinesmt2.com.tr
Server Discord Adresi
https://discord.gg/s78T2jnjSJ
Açılış Tarihi
16 Şub 2024
Server Durumu
Orta
Level Aralığı
1-120
Anasayfa: RinesMt2 - 2021'nin En İddialı 1-120 Farm Serveri
Hesap Oluştur: https://rinesmt2.com.tr/site/register
Discord: RinesMt2 Discord Sunucusu'na katıl!
RinesMt2 - 16.02.2024 Saat 21:00'da sizlerle !RinesMt2 sunucusunda sevilen tüm özellikler vardır hem 1-99 oyuncuları hem 1-105 oyuncuları hem 1-120 hem de 104-105 oyuncuları düşünüldü sunucu bünyesinde mevcut olacak ve ek iyileştirmeler/değişiklikler yapılacak. Yeni oynanış karakter gelişimi ve oyun için iyileştirmeler içerecek.

Oyun deneyiminizi iyileştirmeye olan sözümüzün bir parçası olarak mekanikleri basitleştirmek ve karakter ilerlemesini optimize etmek için oynanışı yeniden düzenledik. Yükseltme eşyası çeşitlerinin sayısını azaltarak oyunda ilerlemeyi kolaylaştırdık ve gereksiz karmaşıklıklara son verdik. Ayrıca değerli ödüllere ve heyecan verici maceralara zemin oluşturacak yeni farm yapma olanakları oluşturduk.

Sizlere adil ve dengeli bir ortam sağlamak için zindanların çoklu hesaplar üzerinden tamamlanmasını engelledik. Bu değişiklik ile her oyuncu zindanlar için artık sadece iki karakter kullanabilecek. Bu sayede piyasaya fazla eşya girişi önlenecek ve pazar akışı dengelenecek. Bu değişiklik tüm oyuncuların zindanları tamamlaması ve çok talep olan eşyaları elde etmek için eşit şansa sahip olmalarını garanti altına alacak.

Bunlara ek olarak oyuncuları özenle düzenlenmiş haritalara yönlendirerek akıcı bir seviye atlama deneyimi yaşamanızı sağlayan rehberli bir rota tasarladık. Bu kademelendirilmiş yaklaşım ile temel bilgi ve becerileri adım adım edinmeniz sağlanarak önemli noktaları gözden kaçırma riskiniz ortadan kaldırılmış olacak. İlerlemeniz boyunca eşyalarınızı kademeli olarak geliştirecek ve yolculuğunuz boyunca dengeli bir karakter gelişimi sağlayacaksınız.

Ayrıca cazip ödüller elde edebileceğiniz birçok turnuva ve eventler mevcuttur. Uzun süre farm yapmadan PvP heyecanına hızlı bir geçiş yapmak isteyenler için Seviye 75 PvP eşyalarının üretimini oldukça uygun hale getirdik. Artık bu eşyaları kolaylıkla elde edebilir ve Yüksek Seviye PvP için gereken zaman kaybını görmezden gelebilirsiniz.

Yeni ve iyileştirilmiş kullanıcı arayüzü pencereler arası kolay ve pratik kullanım için özenle hazırlandı. Oyunun mekaniklerini hızlı bir şekilde kavramanıza yardımcı olmak ve akıcı bir öğrenme deneyimi sağlamak için yararlı ipuçları eklendi. Ek olarak vazgeçilmez yol göstericiniz olması için Drop Eşya Takipçisi üzerinde yeniden düzenlemeler yapıldı.

Bu güncellemeler ile birlikte tüm oyuncuların gelişmek için eşit fırsatlara sahip olduğu, ilgi çekici ve çabalarınızın karşılığını aldığınız bir oyun ortamı sunmayı hedefliyoruz. Mücadeleye kucak açın, heyecan verici görevlere atılın ve karakterinizin Büyülü Diyar'da muazzam bir güce ulaşmasına şahit olun.

Anasayfa: RinesMt2 - 2021'nin En İddialı 1-120 Farm Serveri
Hesap Oluştur: https://rinesmt2.com.tr/site/register
Discord: RinesMt2 Discord Sunucusu'na katıl!

Sunucumuz Şuanda Beta Test Aşamasındadır Kayıt Olup Sunucumuzu Sizde Test Edebilirsiniz
 
resim
resim
Geri
Üst