REKLAM Valhalla2 1-120 Zor Uzun Ömürlü/Global/Enerji Kristali/Yeni Zindanlar/Özel Drop Oranları

V Çevrimdışı

Valhalla

M2bets Üye
M2bets Üye
16 Eki 2023
1
0
0
Server Adı
Valhalla2
Server Web Sitesi
https://site.valhalla2.com.tr/index
Server Discord Adresi
https://discord.gg/dTksBBd6
Açılış Tarihi
20 Eki 2023
Server Durumu
Zor
Level Aralığı
1-120
🔷Tanıtım Sitesi:VALHALLA2 TANITIM
🔷Oyun Sitesi:Valhalla2 - Metin2 PVP Server
🔷Discord Sunucumuz:𝙑𝙖𝙡𝙝𝙖𝙡𝙡𝙖2 Discord Sunucusu'na katıl!

:unsure:Neden Valhalla2?
🔷Bu sorunun cevabı oldukça basit. Sunucumuz uzun süreler boyunca size hizmet etmek amacıyla tasarlandı ve P2w oyun yapısı olmadan emeğe dayalı bir sunucu deneyimi için Valhalla2 sunucumuz doğru bir adres olacak. Unutmamalıyız ki Saygı ve Sevgi eşliğinde bir sunucu sizleri bekliyor.
:unsure:Valhalla2 Sunucusu Nasıl Bir Yapıya Sahip Olacak?
🔷Sunucumuz Aeldra filesine benzer, 1-120 Hard-Emek bir sunucu olarak tasarlandı. Sunucumuz emeğe dayalı ve nesne market ürünlerini almadan da rahatlıkla gelişim gösterebileceğiniz bir sunucu olarak tasarlandı. 1 levelden 120 levele kadar her detayı ile tek tek incelenip düzenlendi. Bu sayede yeni oyuncu akışının azalmamasını hedefledik. Basit ve sade ama bir o kadar da göze hitap eden oyun sistemlerimiz ve deneyimli ekibimiz sayesinde sunucumuza düzenli olarak yenilikler eklenecek ve sizlerin geri dönüşleri sayesinde sunucumuzu daha iyi bir noktaya getireceğiz. Sunucumuzda elde edebileceğiniz her malzemelerin değerinin olacağından emin olabilirsiniz. Bizim için para kazanmaktan önce oyuncuların keyif alacağı bir yapıyı tasarlamak önemliydi ve bunuda yaptığımıza inanıyoruz.
:unsure: Valhalla2 Neyi Hedefliyor?
🔷Valhalla2 sunucumuz,sizlere uzun süreler boyunca deneyim sunabilecek,emeklerinizin yabana atılmamasını hedefliyor. Bu hedeflerimiz sayesinde inanıyoruz ki kısa ömürlü sunuculardan sıkılan tüm Metin2 oyuncularını bu sunucumuzda toplayacağız. Unutmamak gerekiyor ki 1 oyuncu bile her şeyi etkiliyor. 1 oyuncu 100 oyuncu da getirebilir,100 oyuncuda kaybettirebilir.

:unsure:Valhalla2 Sunucusunda Partnerlik ve Youtuber Anlaşmaları Olacak mı?
🔷Evet sunucumuzda partnerlik ve youtuber anlaşmaları olacak.Bu uzun serüvende daha iyi noktalara gelmek isteyen kişileri parlatabileceğimizi düşünüyoruz. Amacımız iyi reklamlar ile iyi oyuncu kitlesi ve aktifliği oluşturmak.

 1. Valhalla2 Sunucusunda Bulunan Sistemler Neler?
 2. 🔷Başlık sistemi🔷Özel Ayarlanabilir Gökyüzü Tasarımı🔷Prestij (Reborn) Sistemi🔷Kuşak Sistemi🔷Enerji Kristali Sistemi🔷Toplu Silme - Toplu Satma Sistemi🔷Özel Kanatlar,Kostümler,Parlamalar,Haritalar🔷Özel Işınlanma Penceresi🔷Özel Skill Efekti Ayarlama Özellikleri🔷Özel Coin Sistemi🔷Yenilenmiş Efsun Atma Sistemi🔷Yenilenmiş Zindanlar ve Haritalar🔷Dünya Bossları🔷Özel Seviyelere Göre Kasılma Haritası🔷Dengeli Sistemler ve Dengeli Drop Ayarları.
 
resim

Ekli dosyalar

 • Level atla.png
  Level atla.png
  1.4 MB · Görüntüleme: 8
 • map1.png
  map1.png
  2.6 MB · Görüntüleme: 6
 • MJa.png
  MJa.png
  2 MB · Görüntüleme: 5
 • ninja2.png
  ninja2.png
  3 MB · Görüntüleme: 4
 • wma.png
  wma.png
  2 MB · Görüntüleme: 7
 • zzd.png
  zzd.png
  2 MB · Görüntüleme: 7
resim
Geri
Üst